про компанію

ПрАТ «Завод МК та МО» спеціалізується на випуску металоконструкцій, нестандартного обладнання, бурових вишок та інших металовиробів. Завод був заснований в 1955 році, як Ремонтно - механічний завод обслуговування будівельної промисловості. За більш ніж піввікову історію завод пережив реконструкцію, перетворився на приватне акціонерне товариство "Завод металоконструкцій та металооснащення". Виробничі потужності заводу дозволяють виготовляти металоконструкції будь-якого призначення та різної комплектації з урахуванням всіх побажань замовника. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали та комплектуючі як імпортних, так і найкращих вітчизняних виробників.На заводі є великий перелік технічної документації, існує три лабораторії: хімічна, механічна та рентгеноконтролю. Для виготовлення усієї номенклатури завод має дозволи, сертифікати. ПрАТ має можливість здійснити доставку готових металоконструкцій до будь-якої точки України та зарубіжжя як власним автотранспортом, так і залізничним.
Завдяки стабільно високій якості, широкому асортименту, дотриманню термінів поставок, зразковій культурі обслуговування та гнучкій системі цін, продукція заводу користується попитом у будівельній та нафтогазовидобувній промисловості України, країн СНД та далекого зарубіжжя, у приватних підприємців та населення.
70
років досвіду
роботи
50+
досвідчених
спеціалістів
86
сданих об’єктів по всій Україні

ГАРАНТУЄМО ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ, ВИСОКУ ЯКІСТЬ, ДОГОВІРНІ ЦІНИ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Маємо власне виробництво будівельних металевих конструкцій
НАДІЙНІСТЬ ТА ДОСВІД
Більше 70-ти років досвіду. Надійні постачальники та ділові партнери
ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ
Весь пакет послуг, починаючи з розробки проекту і закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію
ВИСОКА ЯКІСТЬ
Повний контроль якості на кожному етапі будівництва, повна відповідність державним стандартам
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
Дотримання термінів виконання і звіт про кожен етап проведених робіт
Галузі діяльності
будівництво

За роки свого існування заводом виготовлено сотні тонн металевих форм для збірного залізобетону, десятки мостових кранів вантажопідйомністю 10тонн. Освоєно випуск щитової опалубки для монолітного домобудівництва. У м. Суми, Чернігів, Одеса височіють будинки, побудовані за допомогою цієї опалубки.

Сотні тисяч тонн будівельних металоконструкцій виготовлених ВАТ «Завод МК та МО» витримали перевірку перевезеннями, погодними умовами та часом, про що свідчать десятки об'єктів, зокрема: комбінат «ШИН і РАІ», м. Біла Церква; Обухівська картонажна фабрика; Трипільський біохімічний завод; ПО "Свема"; завод ім. Малишева, м. Харкова; Монетний двір – м. Київ; ресторани "Макдональд-с" - м. Київ, м. Чернігів; Малинська паперова фабрика; завод "Золота амфора"; сховище радіонуклідних відходів – м. Чорнобиль та багато інших.

Металоконструкції та нестандартне обладнання, було виготовлено за контрактом для французьких компаній, задіяних у будівництві проміжних сховищ радіоактивного палива.

Завод виготовляє резервуари, металоконструкції опор ЛЕП, веж стільникового зв'язку висотою від 55м до 100м, а також товари за індивідуальними замовленнями, у тому числі: ворота, гаражі, грати, огорожі і т.п.

Завдяки впровадженню нових технологій та вдосконаленню виробництва  ПрАТ «Завод МК та МО» постійно розширює номенклатуру своєї продукції, підвищує її якість.

Наші фахівці завжди готові надати консультаційну допомогу та посприяти замовнику у здійсненні найоптимальнішого вибору.

Наші партнери